INFO O SESJI

Jeśli tutaj jesteś, prawdopodobnie jesteśmy umówieni na sesje zdjęciową 🙂
Jeśli jeszcze nie, skontaktuj się ze mną a na pewno znajdziemy odpowiedni dla obu stron termin.
Aby zdjęcia były w 100% zadowalające, możesz mi w tym pomóc odpowiednio przygotowując się do sesji. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące sesji ciążowej, noworodkowej, rodzinnej, jak się przygotować, podpowiem możliwy ubiór i co zabrać ze sobą.

REGULAMIN

Przed sesją bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem sesji zdjęciowych: https://www.annazawadzka.pl/regulamin/
Umówienie się na sesje jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

ADRES STUDIA

Studio znajduję się w Żorach, przy os. Księcia Władysława PU5. GPS kieruje na parking koło bloków, ale wejście jest z drugiej strony, od strony deptaku. Możesz mnie znaleźć zaraz obok banku PKO 🙂

PRZYGOTOWANIE DO SESJI - UBIÓR

Istnieje możliwość wypożyczenia sukienek/body do sesji ciążowych i wszystkie ubrania są w cenie sesji. Ubiór dobieramy na miejscu, w zależności od tego, w jakim klimacie chcielibyście zrobić sesje. Możecie zabrać ze sobą jeansy i koszulę, i zrobić bardziej rozebrane zdjęcia z odkrytym brzuszkiem, jeśli macie odwagę na takie zdjęcia. Możemy zrobić akty zakryte, które odpowiednio świecone, zakrywają kluczowe miejsca ciała 🙂 Zwróć uwagę na bieliznę. Do jasnej stylizacji polecam białą lub cielistą, do ciemnej czarną. Bielizna pod ubrania najlepiej jednolita, bez koronki, bezszwowa. Bielizna, która ma być widoczna na zdjęciach dobrze wygląda koronkowa. Najlepiej wziąć oba kolory i w razie potrzeby się przebrać. Partner fajnie jak ma jasną koszulę (może być biała) i biały i czarny tshirt koniecznie bez nadruków. Zawsze lepiej zabrać więcej ubrań i mieć z czego wybierać. Proszę pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji dłoni - nawilżone dłonie i delikatnie zrobione paznokcie będą bardzo widoczne na zdjęciach.

Możesz zabrać jeszcze ze sobą topy, sweter, koszulę, jeansową kurtkę, żakiet w dowolnym kolorze. Jeśli chcesz zdjęcia w butach np w szpilkach, proszę żeby były wyczyszczone.

WARTO PRZEMYŚLEĆ

Warto przemyśleć zrobienie makijażu do sesji. Profesjonalna makijażystka podkreśli Twoje atuty, przez co zdjęcia są jeszcze piękniejsze. Współpracuję z Asią Machul, która może Cię pomalować na sesje u mnie w studio - jeśli chcesz makijaż do sesji daj mi znać odpowiednio wcześniej, żeby makijażystce również pasował termin 🙂

GDZIE MOŻEMY ZROBIĆ SESJE:
Możemy umówić się na sesje w studio jak i w plenerze
. Sesje w studio robimy najczęściej na tłach, które dopasowujemy do stylizacji. Najczęściej wykonuję zdjęcia na białym, szarym, brązowym i czarnym tle. Można też zrobić zdjęcia na łóżku, które co kilka miesięcy zmienia swój wystrój.
Sesje plenerowe najczęściej wykonuje w Rogoźnej w lesie, gdzie mam kilka ulubionych miejscówek 🙂 Dzień przed sesją zwiedzam okolicę w poszukiwaniu nowych kwiatów, drzew. Następnie kontaktuję się z Wami odnośnie miejsca, otrzymujecie ode mnie pinezkę na mapach google i spotkamy się na miejscu. Z racji przeniesienia studia na centrum Żor - nie ma możliwości połączenia pleneru ze studiem. Możecie zaczerpnąć inspirację w moich zdjęciach i dać mi znać w jakim klimacie robimy sesje. Przykładowe zdjęcia znajdziecie tu:
https://www.annazawadzka.pl/sesja-ciazowa/

WYBÓR ZDJĘĆ I ROZLICZENIE
Do rezerwacji sesji należy podać swój e-mail i numer telefonu i wpłacić zadatek w kwocie 100 zł. Zadatek na rezerwacje sesji jest bezzwrotny, bardzo proszę o przemyślane decyzje! Pozostała płatność za sesje odbywa się gotówką w dniu sesji lub przelewem przed sesją. Wszystkie zdjęcia z sesji zostają wysłane do wyboru zwykle do 3 dni. Zdjęcia wybiera się samodzielnie u siebie w domu, logując się na serwer swoim e-mailem. Można zamówić więcej zdjęć niż w pakiecie, jednak są one dodatkowo płatne. Finalny efekt zdjęć jest gotowy do 6 tygodni od daty wyboru przez klienta zdjęć.

UWAGA NOWY NUMER KONTA!!!
16 1050 1676 1000 0090 8190 9583
Fotografia Anna Zawadzka
os. Księcia Władysława PU-5
44-240 Żory
NIP 6332235676