INFO O SESJI

Jeśli tutaj jesteś, jesteśmy umówieni na sesje zdjęciową 🙂 Bardzo mnie cieszy Twoje zaufanie i zrobię wszystko, by zdjęcia były w 100% zadowalające. Możesz mi w tym pomóc, odpowiednio przygotowując się do sesji. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące sesji ciążowej, noworodkowej, rodzinnej, jak się przygotować, podpowiem możliwy ubiór i co zabrać ze sobą.

OGÓLNE INFORMACJE

REGULAMIN

Przed sesją bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem sesji zdjęciowych: https://www.annazawadzka.pl/regulamin/
Umówienie się na sesje jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

ADRES STUDIA

Studio znajduję się w Żorach, przy os. Księcia Władysława PU5. GPS kieruje na parking koło bloków, ale wejście jest z drugiej strony, od strony deptaku.

ROZLICZENIE
Do rezerwacji sesji należy wpłacić zadatek w kwocie 100 zł. Zadatek na rezerwacje sesji jest bezzwrotny, bardzo proszę o przemyślane decyzje! Pozostała płatność za sesje odbywa się gotówką w dniu sesji lub przelewem przed sesją. Dodatkowe ujęcia rozliczane są osobno. Sesje jest obrabiana po uregulowaniu płatności.

 

UWAGA NOWY NUMER KONTA!!!
16 1050 1676 1000 0090 8190 9583 

Fotografia Anna Zawadzka 
Os. Księcia Władysława PU-5 
44-240 Żory 
NIP 6332235676

W tytule można wpisać: Sesja zdjęciowa
GDZIE MOŻEMY ZROBIĆ SESJE:
Możemy umówić się na sesje plenerową lub
w studio. Sesje w studio robimy najczęściej na tłach, które dopasowujemy do stylizacji. Można też zrobić zdjęcia na łóżku, o aktualny wystrój możesz zapytać mnie w wiadomości.
Sesje plenerowe najczęściej wykonuje w Rogoźnej w lesie, gdzie mam kilka ulubionych miejscówek 🙂 Z racji przeniesienia studia na centrum Żor - nie ma możliwości połączenia pleneru ze studiem. Możecie zaczerpnąć inspirację w moich zdjęciach i dać mi znać w jakim klimacie robimy sesje. Przykładowe zdjęcia znajdziecie tu:
UBIÓR
Oczywiście jest możliwość wypożyczenia sukienek/body do sesji ciążowych i wszystkie ubrania są w cenie sesji. Ubiór dobieramy na miejscu, w zależności od tego, w jakim klimacie chcielibyście zrobić sesje. Możecie zabrać ze sobą jeansy i koszulę, i zrobić bardziej rozebrane zdjęcia z odkrytym brzuszkiem, jeśli macie odwagę na takie zdjęcia. Możemy zrobić akty zakryte, jak i odpowiednio świecone, zakrywające kluczowe miejsca ciała 😉 Warto zwrócić uwagę na bieliznę. Do jasnej stylizacji polecam białą lub cielistą, do ciemnej czarną. Bielizna pod ubrania najlepiej jednolita, bez koronki, bezszwowa. Bielizna, która ma być widoczna na zdjęciach dobrze wygląda koronkowa. Najlepiej wziąć oba kolory i w razie potrzeby się przebrać. Partner fajnie jak ma jasną koszulę (może być biała) i biały i czarny tshirt koniecznie bez nadruków. Zawsze lepiej zabrać więcej ubrań i mieć z czego wybierać. Proszę pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji dłoni - nawilżone dłonie i delikatnie zrobione paznokcie będą bardzo widoczne na zdjęciach.
Możesz zabrać ze sobą topy, sweter, koszulę, jeansową kurtkę, żakiet w dowolnym kolorze. Jeśli chcesz zdjęcia w butach np w szpilkach, proszę żeby były wyczyszczone.
WARTO PRZEMYŚLEĆ
Warto przemyśleć zrobienie makijażu do sesji. Profesjonalna makijażystka podkreśli Twoje atuty, przez co zdjęcia są jeszcze piękniejsze. Współpracuję z Eweliną Górny, która może Cię pomalować na sesje u mnie w studio - jeśli chcesz makijaż do sesji daj mi znać odpowiednio wcześniej, żeby makijażystce również pasował termin 🙂