Regulamin

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH

 1. Rezerwacja terminu na sesje zdjęciową możliwa jest tylko po opłaceniu BEZZWROTNEGO ZADATKU. Zadatek należy wpłacić do 3 dni od zarezerwowania terminu. Brak zadatku po tym czasie oznacza termin wolny dla pozostałych klientów. Zapłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. Bardzo proszę o przemyślane decyzje.
 2. Sesję zdjęciową można przełożyć 1 krotnie. Kolejne przełożenie sesji będzie skutkowało utratą zadatku. Zła pogoda NIE JEST uznawana za powód przełożenia sesji (zamiast pleneru, można wykonać sesje w studio).
 3. Najpóźniej dzień przed sesją należy potwierdzić swoją obecność na sesji zdjęciowej.
 4. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15:30. Godzin popołudniowych jest zdecydowanie mniej i są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość odbycia sesji w sobotę jednak wiąże się to z dodatkową opłatą +20% do ceny sesji.
 5. Sesje odbywają się w plenerze na terenie Żor lub studio znajdującym się w Żorach, przy ul. Aleja Jana Pawła II 27. Plener poza Żorami możliwy po rozliczeniu dojazdu, tj 1 zł za 1 km drogi.
 6. Ubiór do sesji leży po stronie Zamawiającego. Możliwe wypożyczenie ubrań do sesji ciążowych i dla dzieci do sesji noworodkowych.
 7. W studio chodzimy bez obuwia.
 8. Na sesję zdjęciową należy stawić się punktualnie. Każde opóźnienie będzie skutkowało skróceniem czasu sesji.
 9. Pozostałą płatność za sesję należy uregulować gotówką w dniu sesji, blikiem lub przelewem przed sesją. Sesje nieopłacone nie będą obrabiane.
 10. Cennik nie podlega zniżkom i negocjacjom. Każdy klient traktowany jest tak samo.
 11. Zdjęcia do wyboru zdjęć zostaną przesłane przez portal ZALAMO. Na zdjęciach będą umieszczone transparentne krzyżyki w celu zabezpieczenia nie kupionych zdjęć. Dostęp do zdjęć zostanie przesłany przez podany przy rezerwacji adres e-mail.
 12. Rezygnacja z odbitek nie zmienia ceny za podstawę sesji. Dotyczy to również dodatkowych ujęć. Rezygnując z odbitek nie ma możliwości otrzymania gratisowych ujęć w wersji elektronicznej.
 13. Zdjęcia do wybrania zostaną wysłane max do 7 dni roboczych.
 14. Wybrane ujęcia należy przesłać do fotografa. Wybrane ujęcia są retuszowane. Materiał jest poddawany obróbce po opłaceniu ewentualnych dodatkowych ujęć.
 15. Dodatkowe ujęcia można dokupić tylko do 30 dni od daty przekazania gotowych plików cyfrowych. Po tym czasie nieobrobione zdjęcia są usuwane i nie ma możliwości zakupu po raz kolejny.
 16. Obróbka zdjęć nie obejmuje takich operacji jak usuwanie postaci/przedmiotów, zmiany plastyki twarzy, postury, fryzury. Retusz zdjęć jest naturalny, usuwane są jedynie tymczasowe niedoskonałości cery.
 17. Nie ma możliwości otrzymania reszty nie wybranych ujęć. Wybrane zdjęcia są przesyłane tylko w formacje JPG (nie ma możliwości otrzymania plików RAW).
 18. Efekt końcowy fotografii w dużej mierze zależy od oświetlenia i wyglądu w miejscach fotografowanych, warunków pogodowych oraz zachowania uczestników sesji.
 19. Zamówienie sesji zdjęciowej jest równoznaczne z zapoznaniem się ze stylistyką wykonywanych fotografii i w całości akceptowaniem ich (dotyczy selekcji i obróbki zdjęć. Zdjęcia czarno białe nie są uwzględniane pod reklamację). Zapisanie się na sesje jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 20. Odbiór materiału nastąpi w studio Wykonawcy, tj  Żory, Aleja Jana Pawła II 27. Przed odbiorem należy przedzwonić czy ktoś jest w studio, gdyż godziny pracy są różne i nie zawsze ktoś jest na miejscu. Możliwa wysyłka zdjęć po opłaceniu kosztów wysyłki paczkomatem 14 zł lub kurierem 17 zł.
 21. Czas oczekiwania na obrobione zdjęcia to  30 dni roboczych od daty przesłania wybranych ujęć (6 tygodni). Odbitki z wybranych zdjęć będą gotowe do odbioru do 14 dni od daty otrzymania wyretuszowanych ujęć. Kiedy odbitki będą gotowe, klient zostaje poinformowany o tym fakcie SMS.
 22. Zgoda na utrwalenie wizerunku jest dobrowolna i nie wiąże się z rabatami.
  Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium w dowolnym celu zgodnym z obowiązującym prawem, włączając w to publikację w gazetach, czasopismach okresowych, czasopismach okazjonalnych, folderach, publikacjach elektronicznych, stronach internetowych, wystawach, konkursach itd. Zgoda obejmuje zdjęcia wywołane do albumów pokazowych i obrazów, które będą zawieszone w studio.
 23. Za wyrządzone szkody z winy klienta w trakcie trwania sesji koszty naprawy ponosi klient.
 24. Powyższy regulamin jest dostępny cały czas dla klienta na stronie. Klient podpisuje wydrukowany regulamin na sesji zdjęciowej.
 25. Na sesjach obowiązuje zakaz fotografowania przez klienta, w tym ujęcia telefonem czy swoim aparatem.

 

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA

1. Karta Stałego Klienta jest wydawana przez firmę Fotografia Anna Zawadzka. Wydawana jest klientowi po wykonaniu i opłaceniu pierwszej sesji: narzeczeńskiej, ślubnej, ciążowej, noworodkowej, rodzinnej, dziecięcej, kobiecej i biznesowej.
2. Program Karta Stałego Klienta rozpoczyna się w dniu 4.01.2021 i obowiązuje do odwołania.
3. Za każdą wykonaną sesję klient otrzymuje pieczątkę na swojej karcie. Pieczątki otrzymuje się w dniu sesji zdjęciowej i nie ma możliwości otrzymania pieczątki w innym terminie.
4. Karta Stałego klienta jest ważna 3 lata i jej ważność opisana jest na karcie.
5. Karta Stałego klienta jest kartą imienną dla danej osoby. Pieczątki nie będą przyznawane innej osobie.
6. Po zebraniu wszystkich 8 pieczątek ostatnia sesja obliguje do 50% zniżki na dowolną sesję zdjęciową. Po wykonaniu takiej sesji, karta staje się nieważna, a klient otrzymuje nową do zbierania nowych pieczątek. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
7. Sesje wykonywane są w plenerze na terenie Żor lub w studio zlokalizowane w Żorach, przy ul. Aleja Jana Pawła II 27. Dojazd w dalsze miejsca po rozliczeniu kosztów dojazdu tj 1 zł za 1 km drogi.
8. Udział w programie Karta Stałego Klienta jest dobrowolny.
9. Otrzymując kartę klient potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem.
10. Fotografia Anna Zawadzka nie odpowiada za brak możliwości wykorzystania karty w trakcie sesji (tj zgubienie karty, zniszczenie). Nie ma możliwości nadrobienia zebranych pieczątek.

REGULAMIN VOUCHERÓW

 1. Voucher można zakupić na każdą sesję zdjęciową wymienioną w Ofercie, z wyłączeniem Reportażu Ślubnego.
 2. Voucher można zakupić wysyłając przelew lub zapłacić przy odbiorze gotówką. Voucher wydawany jest po opłaceniu.
 3. Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu i jest wypisywany dla konkretnej osoby. Po upływie ważności voucher przepada.
 4. Nie ma możliwości zwrotu vouchera ani wymiany na gotówkę.
 5. Sesje zdjęciowe wykonywane są w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:30 w Studio fotograficznym w Żorach, przy ul. Aleja Jana Pawła II 27 lub w plenerze na terenie Żor.
 6. Nie pojawienie się na sesji i brak informacji o tym fakcie traktowane jest jako wykorzystany voucher.
 7. Zakup vouchera jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.